Rafting s inštruktorom.

 Splavujeme rieku Dunajec, ktorá vyhĺbila nádherný kaňon - prielom Dunajca - a na úseku 18 km tvorí hranicu s Poľskom. Rieka preteká cez Národný park PIENINY a ročne sa po nejrafting na Dunajci s inštruktorom splavia tisíce ľudí. Aby sa neskúsený klienti alebo absolutný začiatočníci cítili bezpečne na rieke ponúkame splav Dunajca sprevádzaný qvalifikovným inštruktorom. Každý z naších inštruktorov prešiel kvlitným záchranárskym kurzom ukončeným certifikátom. 

Komunikácia je základom dobrej spolupráce v našom prípade splupráce v tíme pri splavovaní. Preto naši inštruktori su výnimočný v poskytnutí informácií ešte pred splavom. Oboznámia zákazníkov do čoho idú, ako majú pádlovať, ako sa urdžať na vode, vysvetlia im základy bezpečnosti, ako sa vystrojiť na splav, atď.

Splav je vhodný aj pre osoby, ktoré ešte nikdy nesedeli v člne  v rátaní rodiny s deťmi, firemné akcie, školské výlety v podstate všetci tí ktorí si chú tento šport vyskúšať. Niektorých tento šport tak opantá, že sa stále vracajú za účelom nezabudnuteľného zážitku v čarokrásnom pieninskom prostredí, relaxu alebo zlepšenia si svojej fyzickej či psychickej pohody.  

Trasy splavu na rieke Dunajec:


Červený Kláštor - Lesnica: 9km,cca 2 hod. 

Majere  - Lesnica: 11km, cca 2,5 hod.

Lisá nad Dunajcom - Lesnica: 17km, cca 4,5 hod. / Ideálna trasa splavu./