Požičovňa lodí 

Jednodňové splavy úsekov Prielomu Dunajca v Pieninskom Národnom Parku. 

Ak chcete vidieť najkrajší úsek Prielomu Dunajca vybrali sme pre Vás najsplavovanejšie a najkrajšie úseky rieky Dunajec, ktoré stihnete splaviť za jediný deň. 

Zabezpečíme kvalitu za rozumnú cenu: Kanoe Yukon, Kanoe Yukon x3, Raft Denali Hobit, Raft Denali Sport, Raft Denali Profi, Kanoe Samba a Raft Colorado.

Ponúkame Vám zapožičanie lodí a vodáckej výbavy na splavovanie riek Dunajec, Poprad a prípadne iných Slovenksých a Poľských riek. Lode je najlepšie si rezervovať do predu. Lode a vodácku výbavu je možné si vyzdvihnúť v našom sklade, alebo Vám ju dovezieme na dohodnuté miesto. Rátame aj s vydvihnutím lodi, osôb a vodáckej výbavy po splave. 

Zapožičiavame kompletnú výbavu na splavovanie: nafukovacie kanoe a kayaky, plastové kanoe, nafukovacie raftové člny, záchranné vesty, prilby, pádla, nepremokavé obaly a barely, neoprenové obleky a topánky.

Zabezpečíme Vám: bezpečné parkovanie Vašich automobilov, prípadne uskladnenie batožiny, miesta na kempovanie a grilovanie v prírode pod zrubovým prístreškom, kilometráže riek a pod.

Naše zákaznícke centrum Vám vrelo odporuči aký typ lode  je najvhodnejší pre Vašu dovolenku závisiaceho od počtu osôb, odporúči najvhodnejšiu trasu, aké skúsenosti su potrebné, čo je potrebné si donies na splav, atď.

Trasy splavu na rieke Dunajec


Červený Kláštor - Lesnica: 9 km, cca 2hod.

Majere - Lesnica: 11 km, cca 2,5 hod

Lysá nad Dunajcom - Lesnica: 17 km, cca 4,5 hod.

Lysá nad Dunajcom - Kroscienko (PL): 26 km, cca 7 hod.